چگونه پرده ها را شستشو دهیم ؟

پرده ها باید به طور مرتب تمیز شوند تا با حالت شیک و زیبا بر روی دیوار خانه شما خودنمایی کنند . در کنار هر بار گرد گیری هفتگی و ماهانه با جاروبرقی یا هر چیز دیگری شما باید هر چند سال یکبار پرده خود را شستشو دهید، صرف نظر از اینکه پرده شما از چه جنس و رنگی است .
برای نگه داشتن پرده خود در وضعیت بالا، از پنج مرحله تمیز کردن زیر پیروی کنید:

۱- ابتدا تمام قلاب ها و گیره های پرده را بردارید و نوار را بشویید.به یاد داشته باشید هرگز پرده را با گیره ها در داخل لباس شویی قرار ندهید چون علاوه بر اینکه به پرده شما آسیب می رساند ، برای لباس شویی نیز خطرناک است .

۲- پرده ها را در آب سرد خیس کنید. سپس با توجه به نوع پارچه ماده شوینده خود را انتخاب کنید . قبل از اینکه پرده را در داخل مواد شوینده قرار دهید ، مطمئن شوید که مواد شوینده کاملا حل شده است .

۳- از چرخش ماشین لباسشویی استفاده کنید و  پرده ها را کاملا شستشو دهید . برنامه را به دقت انتخاب کنید ، از یک برنامه برای شستن الیاف ظریف استفاده کنید.

 

چگونه پرده ها را شستشو دهیم ؟

۴اگر شما نمی توانید پرده ها را در خانه اتو کنید بهتر است که آن ها را زمانی که کمی مرطوب هستند از چوب پرده آویزان کنید . تا چروک های آن ها از هم باز شود .

۵- قبل از قرار دادن پرده بر روی چوب پرده ، گرد و غبار پنجره ها و دیوار ها را تمیز کنید.

 

نکته : اگر پرده های شما بزرگ و سنگین باشند، ممکن است راحت تر بتوانید آنها را خشک کنید . وب سایت خشکشویی آنلاین مسترواش سایر اطلاعات درباره شستشوی پرده و خشک کردن آن را در اختیار شما قرار می دهد .

اگر زمانی برای شستن و خشک کردن پرده ها ندارید و مشغول انجام دادن سایر کارهای منزل هستید می توانید پرده ها را به خشکشویی تحویل دهید تا توسط یک متخصص حرفه ای و با نهایت دقت شسته و سپس خشک شوند . اگر به دلیل بالا بودن حجم کارها نمی توانید به خشکشویی مراجعه کنید ، می توانید با یک خشکشویی آنلاین تماس بگیرید و از خدمات آن ها استفاده کنید .
یکی از معتبرترین خشکشویی های آنلاین ، مسترواش است .  مسترواش یا کادری مجرب و با تجربه آماده ارائه خدمات به تمامی همشهریان تهرانی است . کافیست که سفارش خود را از طریق اپلیکیشن خشکشویی آنلاین یا وب سایت مسترواش ثبت کنید و ادامه کارها را به ما بسپارید .

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب