کارواش یا خانه

کارواش یا خانه

هنگامی که شما می خواهید مراقب ماشین خود باشید ، ظاهر ماشین را تمیز نگه دارید باید به طور منظم شسته شود. با این حال، هنگامی که شما علاقه مند به مزایای شستشوی منظم می شوید، کدام گزینه باید انتخاب شود؟ آیا بهتر است ماشین را بادر خانه بشورید یا از کارواش استفاده کنید؟ برای کمک به پاسخ دادن به این سوالات، در اینجا نگاهی به تفاوت کارواش  و شستشوی ماشین در خانه میپردازیم.

مزایا و معایب شستن ماشین در خانه

کم هزینه است : همه چیزهایی که برای تمیز کردن ماشین لازم است به آسانی در دسترس است، مانند سطل ها، اسفنج های با کیفیت و دستمال مرطوب – مانند آنچه که ما در مسترواش ارائه می دهیم . بنابراین شما قادر به شستن ماشین خود را در هر زمان هستید .

اتلاف آب : وسواس برای شستن تمیزتر خودرو توسط شما آب را به هدر می دهد .

آسیب به رنگ : مراقبت های اضافی که در زمن شستن ماشین خود انجام می  دهید، در واقع ممکن است  به آن آسیب برساند ، برای مثال می توانید به طور تصادفی آن را خراشیده کنید .

زمان : شستشن ماشین توسط خود شما طول می کشد . بنابراین ممکن است کلافه شوید و برای اینکه کار زود تر به اتمام برسد عجله کنید در این صورت تمرکز و دقت خود را از دست خواهید داد  و همین عامل می تواند  باعث آسیب به ماشین شود .

مزایا و معایب یک شستن ماشین در کارواش

پوشش کامل در هنگام شستشو : وقتی ماشین در کارواش شسته  می شود قسمت های بیشتری از ماشین را تمیز می کنند .

حفاظت بهتر از رنگ :شستشوی ماشین در کارواش با دقت و ملایمت انجام می شود ، حتی اگر سریع این کار را برای شما انجام دهند .این می تواند رنگ شما را حفظ کند و به حفظ طولانی تر آن کمک کند.

سرعت در شستشو : یکی از بزرگترین مزایای شستشوی ماشین در کارواش ، سرعت است. شما می توانید در عرض چند دقیقه ، خودرو خود را بدون اتلاف وقت پاک کنید .

لکه برداری : ماشین را بعد از شستن با دقت خشک می کنند که قطرات آب در سطح ماشین لک ایجاد نکنند .

صرفه جویی : در زمان ، آب ، مواد شوینده ، پول و ….

سرویس کارواش آنلاین

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که وقت مراجعه به کارواش را ندارید …

و یا شرکت یا ارگانی هستید که نیاز به استفاده مداوم از خدمات کارواش را دارید …

می توانید از خدمات کارواش های آنلاین استفاده کنید ، ” مستر واش ” به کمک شما می آید . “مستر واش” مفتخر است بعنوان مجهز ترین کارواش آنلاین کشور به شما عزیزان تهرانی خدمت کند . با خیالی آسوده ماشین را به مسترواش بسپارید .

فقط کافی است که اپلیکیشن کارواش مسترواش را دانلود کنید و بر روی گوشی خود نصب کنید سپس  برای کارواش سفارش دهید تا در زمانی که شم مشخص می کنید نیرو های مسترواش به درب منزل و یا شرکت شما بیایند و ماشین شما را به خوبی تمیز کنند . مسترواش بهترین اپلیکیشن کارواش آنلاین کشور است .

 

منبع :

www.cleantools.net

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *