خشکشویی آنلاین چیست؟

خشکشویی آنلاین چیست؟

خشکشویی آنلاین یا خشکشویی اینترنتی چیست ؟

با توسعه تکنولوژی شاهد ظهور خشکشویی های آنلاین مبتنی بر فناوری های وب هستیم. این سیستم ها با تجمیع و ارائه خدمات در محل ، رقیب اصلی سیستم های خشکشویی سنتی بشمار می روند.

خشکشویی آنلاین عبارتی است که به سرویسی داده می شود که خدمات خشکشویی را از طریق وب سایت یا اپلیکیشن ارائه شود.

چرا از خشکشویی آنلاین استفاده کنیم ؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که وقت مراجعه به خشکشویی را ندارید …

نمی توانید لکه های سرسخت لباستان را پاک کنید و لکه های روی لباستان از بین نمی روند …

یا می خواهید همیشه  با لباس های تمیز و اتو کرده در مهمانی ها و محل کار خاضر شوید …

و یا شرکت یا ارگانی هستید که نیاز به استفاده مداوم از خدمات خشکشویی را دارید …

دیگر نگران نباشید ! ! !

” مستر واش ” به کمک شما می آید . “مستر واش” مفتخر است بعنوان یکی از مجهز ترین خشکشویی های آنلاین کشور به شما عزیزان تهرانی خدمت کند . با خیالی آسوده لباس هایتان را به مسترواش بسپارید .

چرا اپلیکیشن خشکشویی مسترواش ؟

از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت مستر واش شما میتوانید درخواست خشکشویی خود را  اعلام کنید تا بلافاصله پس از تأیید ، همکاران ما با شما تماس بگیرند و برای دریافت لباس با شما هماهنگ کنند . سپس لباس های شما برای انجام خدمات ، به کارگاه بزرگ خشکشویی مسترواش  فرستاده شده و بعد از ۴۸ ساعت (بغیر از روزهای تعطیل) بسته به نوع لباس آماده تحویل میشود . دراین مرحله همکاران ما در زمانی که شما برای تحویل گرفتن لباسها در درخواست خود مشخص نمودید ، لباسهایتان را تحویل خواهند داد .

نحوه سفارش

در مرحله اول شما باید اپلیکیشن خشکشویی آنلاین مسترواش را دانلود و سپس بر روی گوشی خود نصب کنید برای این کار می توانید به گوگل پلی ، بازار و یا سایت مسترواش مراجعه کنید .

در مرحله دوم شما باید در سامانه ثبت نام کنید .

در مرحله سوم بعد از ثبت نام می توانید سفارش خودتون رو برای دریافت در روز و ساعت دلخواه ثبت کنید .

ثبت سفارش

در این مرحله بعد نیروهای خشکشویی مسترواش در ساعت و روزی که شما مشخش کرده اید به درب منزل شما می آیند و کیسه لباس ها را از شما تحویل می گیرند .

دریافت رایگان

در مرحله بعدی خدمات درخواستی روی البسه طبق دستورالعمل مشخصه روی هر یک از آنها با دقت و کیفیت بالا توسط پیشرفته‌ترین دستگاههای روز دنیا و مرغوبترین مواد شوینده در خشکشویی اختصاصی مسترواش انجام می شود.

خشکشویی آنلاین چیست؟

مستر واشی ها در روز و ساعتی که شما مشخص کرده اید به درب منزل و یا محل کار شما می آیند و البسه و سایر منسوجات شسته و آماده را تحویل شما می دهند. شما می توانید هزینه را بصورت نقدی یا  توسط دستگاه POS  پرداخت نمایید.

تحویل رایگان

مزایای سرویس خشکشویی آنلاین مسترواش

دریافت و تحویل رایگان ، کیفیت عالی و تضمین خدمات ، قیمت ارزان ، سرویس دهی تا ساعت ۲۱ در همه  روزهای کاری هفته و همچنین مشتری مداری محض ، و کارگاه اختصاصی خشکشویی با بهترین تجهیزات روز  ویژگی های بارزیست که مسترواش را از دیگر رقبایش متمایز کرده است .

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب