شستن لباس سفید

شستن لباس سفید

هیچ کس دوست ندارد که لباس های سفیدش کثیف به نظر برسد . خوشبختانه، فقط چند قاعده ساده وجود دارد که باید به دنبال آن باشید تا لباس های سفید تمیز به نظر برسند. و اگر اتفاق می افتد که کمی خاکستری یا زرد رنگ باشد، می توانید یاد بگیرید که چگونه روشنایی را به لباس های سفید بازگردانید.

چگونه لباس های سفید را بشویید

اولین گام در حفظ لباس سفید ، مرتب کردن لباس های کثیف با دقت است.

مواد شوینده ای را انتخاب کنید که حاوی روشن کننده است. روشن کننده پارچه ها را سفید تر می کند و با فریب چشم ها روشن کننده ها موج های نور UV را کم می کند تا نور آبی را به نمایش بگذارد و میزان نور زرد را که چشم شما می بیند، کاهش می دهد و پارچه ها سفید تر به نظر برسند.

از دمای آب توصیه شده برای شستن پارچه سفید استفاده کنید تا به حذف روغن های بدن و گرده های  پارچه کمک کند.

بلافاصله بعد از لکه برداشتن لباس ، آن را پاک کنید . دستورالعمل های حذف لکه ها را برای انواع پارچه و انواع لکه ها دنبال کنید.

اگر از خشک کن لباس شویی استفاده می کنید ، حرارت پایین را انتخاب کنید و لباس را در حالی که کمی مرطوب و خشک شده است از لباس شویی خارج کنید . گرما بیش از حد می تواند لکه ها و خاک های باقی مانده را به رنگ زرد تبدیل کند.

نکات بیشتر برای حفظ لباس سفید

اگر لبا سشویی شما تمیز نیست، لباس سفید شما نتایج را نشان می دهد. بهتر است هر از چندگاهی نگاهی به لباس شویی بکنید .

مقدار مواد شوینده شستشوی که استفاده می کنید را کاهش دهید. مواد شوینده بیش از حد می تواند در الیاف باقی بماند و خاک را جذب کند.

اگر از سفید کننده کلر برای سفید کردن پارچه های طبیعی مانند پنبه استفاده کنید، مطمئن باشید استفاده بیش از حد می تواند باعث زرد شدن شود.

پس از هر بار پوشیدن ، لباس های سفید را تمیز کنید. روغن بدن و چهره می تواند به سرعت یک رنگ زرد تبدیل شود .

اگر نمی توانید لباس های سفید را درست بشویید و اتو کنید بهتر است ریسک نکنید و آن ها را به خشکشویی بدهید ، تا با هزینه مناسب لباس هایتان را تمیز و اتو شده تحویل بگیرید

سرویس خشکشویی آنلاین

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که زمان کمی دارید و وقت نمی کنید به خشکشویی بروید بهتر است از سرویس خشکشویی آنلاین استفاده کنید . خشکشویی اینترنتی کار را برای شما راحت تر کرده است . با استفاده از اپلیکیشن خشکشویی آنلاین ، سفارش خود را ثبت کنید تا پیک لباس ها را از شما تحویل بگیرد و در زمان دلخواه شما لباس ها را تمیز به شما تحویل دهید .

پیشنهاد

اگر به دنبال یک خشکشویی آنلاین خوب می گردید به شما پیشنهاد می کنیم که اپلیکیشن مسترواش را بر روی گوشی خود نصب کنید و از خدمات و تخفیفات آن بهره مند شود . مسترواش یکی از بهترین نرم افزار ها در حوزه خشکشویی آنلاین در ایران است .

منبع :

www.thespruce.com

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب